Pościele

Materac Ambar GOMARCO

Nowy produkt

Wysublimowany, elegancki, organiczny.

Up collection to wysokiej klasy materace hotelowe klasy PREMIUM, które łączą w sobie wygodę, komfort i wysoką jakość.

Materac Ambar dzięki zastosowaniu najwyższych jakości materiałów, naturalnego lateksu, organicznej bawełny jest wyjątkowy, i niesamowicie przyjemny w dotyku.

Więcej informacji

0,00 zł brutto

Telefon: 774-003-997

Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Jesteś zainteresowany/ zainteresowana tym materacem ? Skontaktuj  się z naszym salonem, aby poznać cenę !

System sprężyn NANOSAC® o średnicy 2 cm, znajdujących się pod topperem, zapewnia niezwykłą miękkość i dopasowanie (645 sprężyn/m2 daje wysoki komfort i sprężystość).

Rdzeń materaca zbudowany z kompleksu sprężyn kieszeniowych Microsac® składa się z ponad 1440 sprężyn/m2, rozmieszczonych w 9 strefach komfortu, co zapewnia stabilność niezbędną do cieszenia się prawdziwym komfortem.
Pokrowiec materaca wykonany z naturalnych materiałów wiskozy, jedwabiu i kaszmiru, które zapewniają termoregulacje oraz przyjemny mikroklimat materaca zwiększając komfort użytkowania. Ponadto na spodzie materaca znajduje się przewiewny materiał 3D ICE, który doskonale odprowadza wilgoć.

System Pillow Top®, sprawia, że pokrowiec nie ogranicza komfortu materaca.

MICROSAC® - technologia sprężyn kieszeniowych Microsac zapewnia maksymalną adaptację dzięki małej średnicy. 1440 sprężyn / m2,

rozmieszczonych w 9 strefach komfortu, zapewnia niezrównany wypoczynek.

NANOSAC® -system nanosprężyn o srednicy 2 cm zapewnia niezwykłą miękkośći idealne dopasowanie. 645 sprężyn/m2 daje wysoki komfort i sprężystość.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Komentarze produktów

Napisz opinię

Materac Ambar GOMARCO

Materac Ambar GOMARCO
Wysublimowany, elegancki, organiczny. Up collection to wysokiej klasy materace hotelowe klasy PREMIUM, które łączą w sobie wygodę, komfort i wysoką jakość. Materac Ambar dzięki zastosowaniu najwyższych jakości materiałów, naturalnego lateksu,...
    Politykę prywatności
    Przed wysłaniem formularza musisz zaakceptować politykę prywatności.
    Jesteś robotem?

    30 innych produktów w tej samej kategorii: