Pościele

Materac Respire Soft GOMARCO

Nowy produkt

Elastyczny, oddychający, innowacyjny.

Model Respire Soft jest propozycją dla osób poszukujących twardszego materaca.

Więcej informacji

0,00 zł brutto

Telefon: 774-003-997

Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Jesteś zainteresowany/ zainteresowana tym materacem ? Skontaktuj  się z naszym salonem, aby poznać cenę !

Rdzeń zbudowany z sprężyn kieszeniowych Springsac Soft® gwarantuje doskonałe właściwości adaptacyjne i jednorodny rozkład ciężaru ciała a przyjemne w dotyku pokrycie z tkaniny Stretch zapewnia uczucie komfortu.

Zastosowany w materacu System Nucol® tworzą najlepszej jakości piany z pamięcią kształtu, które dzięki różnym stopniom twardości i odpowiedniemu rozłożeniu wzdłuż materaca pozwalają dostosować się do kształtu naszego ciała oferując różne stopnie podparcia. Ponadto każdy Nucol® ma specjalne odprowadzające wilgoć kanały, przez które przepływa powietrze, dzięki czemu materac jest bardziej przewiewny, chłodniejszy i zapobiega przegrzaniu.

 

WBUDOWANY SYSTEM MASAŻU

System masażu, który stosujemy w naszych materacach, pomaga poprawić funkcje krążenia. Łagodzi bóle mięśni i kręgosłupa. Pomaga odprężyć się po zgiełku dnia codziennego. Docelowo wspiera regenerację organizmu i utrzymanie zdrowia.

System masażu jest umieszczony wewnątrz materaca, pod systemem Nucol®. Dzięki temu wibracje są łagodne i niezwykle komfortowe. System jest sterowany w prosty sposób za pomocą pilota i może być konfigurowany na różne sposoby. Płyty masujące są umieszczone w 6 liniach (12 punktów) rozłożonych strategicznie, dzięki czemu można wybrać strefy wibracji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Komentarze produktów

Napisz opinię

Materac Respire Soft GOMARCO

Materac Respire Soft GOMARCO
Elastyczny, oddychający, innowacyjny. Model Respire Soft jest propozycją dla osób poszukujących twardszego materaca.
    Politykę prywatności
    Przed wysłaniem formularza musisz zaakceptować politykę prywatności.
    Jesteś robotem?

    Słowa kluczowe które zostały użyte do znalezienia tego produktu

    30 innych produktów w tej samej kategorii: