Pościele

O firmie

KORONA

Mała firma, wielka troska

Wierzymy, że dobry sen to fundament dobrego samopoczucia.

Dlatego w KORONIE od 2012 roku codziennie pomagamy klientom dbać o jakość ich odpoczynku - zarówno podczas długiej nocy, jak i poobiedniej drzemki.

Wykonujemy materace oraz łóżka na indywidualne zamówienia i w nietypowych rozmiarach. Odpowiadamy na potrzeby seniorów, osób dorosłych i tych najmłodszych, czyli dzieci - potrafimy dostosować meble do konkretnych wymagań oraz oczekiwań. Bez wątpienia i Ty znajdziesz u nas coś idealnego dla siebie. Zapraszamy do salonu, gdzie poznasz stylową elegancję, solidne wykonanie i błogą wygodę naszych mebli. Na miejscu czekają na Ciebie wszystkie zaprezentowane na stronie modele. Przyjdź, połóż się i wybierz!

Mała zmiana, wielki efekt

W wyborze odpowiednich mebli chętnie pomogą Ci nasi doradcy z dedykowanego działu “Studio Zdrowego Snu”. Jeżeli męczą Cię bóle pleców, układu kostnego lub masz trudności ze snem, w salonie dobierzemy materac oraz stelaż, które zniwelują Twoje problemy. Małe zmiany często prowadzą do wielkich efektów, dlatego daj sobie szansę na zdrowy sen. Wyspany wszystko zrobisz lepiej!

Poznaj pakiet korzyści w naszym Studio Zdrowego Snu:

*transport na terenie miasta Nysa