Pościele

Kołdry - wysokiej jakości i w różnych rozmiarach

Oprócz wygodnego i odpowiednio dobranego materaca oraz poduszki komfort nocnego odpoczynku w dużej mierze zależy od kołdry, którą okrywamy ciało. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę wysokiej jakości kołder, które zapewnią zdrowe warunki snu i z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie utrzymania właściwej temperatury.


Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze kołdry, to wypełnij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz konsultant. Doradzi, która kołdra będzie dla Ciebie najlepsza.

Pościel do sypialni

Przy wyborze łóżka nie sposób zapomnieć o wytrzymałej, przyjemnej w dotyku pościeli do sypialni. Podstawową funkcją tego niezbędnego elementu wyposażenia jest ochrona umieszczonej wewnątrz kołdry oraz poduszki przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Prawidłowo dobrana pościel powinna być wykonana z przyjemnych w dotyku oraz bezpiecznych dla skóry, trwałych materiałów. Ekskluzywna pościel wniesie do wnętrza odrobinę luksusu i zagwarantuje komfortowy i spokojny sen każdej nocy. Wysokiej jakości, gustowny komplet pościeli jest również doskonałym wyborem na prezent z okazji ślubu lub urodzin.


Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej pościeli? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który doradzi, która pościel będzie dla Ciebie najlepsza.

Prześcieradła dla każdego


W ofercie Korona Studio Nysa posiadamy prześcieradła dopasowane do każdego.

Z gumką i bez gumki, frotte, satyna, i bawełna - wszystko to znajdziesz w naszym salonie.
Jaki materiał będzie dla Ciebie najlepsze zależy głównie od Twoich prywatnych preferencji.

Decydując się na konkretne prześcieradło, najlepiej określić sobie wcześniej jakiego rozmiaru potrzebujesz i jaki materiał jest najprzyjemniejszy dla Twojej skóry. Za duże prześcieradło będzie się bowiem rolować i zwijać, co negatywnie odbije się na jakości snu. Źle dobrany materiał może drażnić naszą w skórę, powodując duży dyskomfort.
Za małe prześcieradło nie pokryje natomiast całego łóżka, co ze względów higienicznych nie jest wskazane, a poza tym… Kto chciałby spać na za małym prześcieradle?

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze prześcieradła to wypełnij formularz, a skontaktuje się z Tobą nasz konsultant. Doradzi, która kołdra będzie dla Ciebie najlepsza.

Skontaktuj się ze specjalistąPortret