Pościele

Lista produktów producenta: Foam Royal

Firma Foam Royal od lat specjalizuje się w produkcji materacy termoelastycznych. Dzięki pracy technologów i wieloletnich testów stworzyliśmy linie materacy medycznych Royal Med w wielu wersjach wśród których każdy wybierze dla siebie idealny materac. Royal Med to komfort i walory zdrowotne.

FOAM ROYAL


FoamRoyal ma zaszczyt wyposażać Państwa sypialnie od blisko 20 lat, ciesząc się uznaniem kilkudziesięciu tysięcy zadowolonych klientów.


Nasza firma znana jest przede wszystkim z zastosowania najnowocześniejszych technologii w produkcji materaców. Innowacyjne rozwiązania takie jak FeelDrought czy LatexFoam znaleźć można tylko i wyłącznie w produktach marki Foam Royal. Materace z pianek termoelastycznych Fit Foam słyną z parametrów idealnie dostosowanych do polskiej strefy klimatycznej. 


 Produkty FoamRoyal to przede wszystkim wysoka jakość, komfort i długa żywotność.


Zarówno materace, pokrowce jak i wszystkie akcesoria produkowane są tylko i wyłącznie na bazie półfabrykatów pochodzących z krajów Unii Europejskiej. Wysoka jakość została potwierdzona uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu Oeko-Tex®100 Certyfikat Oeko-Tex® w Polsce przyznawany jest przez Łódzki Instytut Włókiennictwa.


Produkty spod znaku Oeko-TeX® Standard 100 są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowanych metali ciężkich. Substancje te zwykle znaleźć można w produktach pochodzących z Azji.

Więcej