Pościele

Lista produktów producenta: MK foam KOLO

Przedsiębiorstwo M&K Foam to uznana w branży firma produkująca od 1992 roku jednoosobowe oraz dwuosobowe (kieszonkowelateksowepiankowematerace do spania przeznaczone na rynek polski i europejski.

Każda tradycja ma swój początek… Nasza historia sięga 1992 roku. To wtedy w położonej w centrum Polski kolskiej fabryce zaczęliśmy produkować materace na krajowy, a z czasem i europejski, rynek.


Mając doświadczenie i ciesząc się zaufaniem klientów, wciąż poszerzamy ofertę, wprowadzając do sprzedaży najwyższej jakości produkty, zapewniające komfort podczas snu i wypoczynku. Nie ustajemy w dążeniu do zaspokajania najbardziej wyszukanych potrzeb klientów – proponując markowe produkty w atrakcyjnej cenie, z szybkim terminem realizacji.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy na temat wpływu jakości materacy na zdrowy wypoczynek, mamy do zaoferowania wyłącznie doskonale skonstruowane wyroby, powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji, z wielką dbałością o szeroko pojętą kulturę snu. W trosce o Wasze zdrowie. O dobrą noc i jeszcze lepszy dzień!


Przygotowaliśmy ofertę dla każdego z Państwa. W wyborze zdajcie się proszę na naszych ekspertów w salonach sprzedaży na terenie całego kraju. Czekają, gotowi do pomocy. Zaufajcie sile snu. Zaufajcie naszemu doświadczeniu. Zapraszamy do klubu dobrze wyspanych


M&K Foam. Pozwólcie nam zadbać o Wasz sen…

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.