Pościele

Lista produktów producenta: Tempur

TEMPUR to produkty jedyne w swoim rodzaju. Wykorzystują technologię opracowaną w ramach programu lotów kosmicznych NASA dla zapewnienia wyjątkowego komfortu wypoczynku.

TEMPUR to produkty jedyne w swoim rodzaju. Wykorzystują technologię opracowaną w ramach programu lotów kosmicznych NASA dla zapewnienia wyjątkowego komfortu wypoczynku. Materiał TEMPUR rozkłada ciężar naszego ciała na całej swojej powierzchni, redukując nacisk. Dzięki temu umożliwia głęboki, niezakłócony, relaksujący sen i wypoczynek. TEMPUR przynosi ulgę w dolegliwościach pleców i szyi. Jest obecny w ponad 76 krajach. Zaleca go lub stosuje 75 000 specjalistów medycznych na całym świecie.

Materace TEMPUR doskonale się dopasowują, eliminują punkty nacisku i sprawiają, że nie musisz przewracać się z boku na bok, aby znaleźć bezbolesną, wygodną dla ciała pozycję.
Specjaliści medyczni na całym świecie polecają produkty TEMPUR swoim pacjentom, skarżącym się na trudności ze snem i problemy z plecami, szyją lub stawami. Nasze produkty są uznawane i kupowane są przez szpitale, domy opieki i centra badania snu na całym świecie ze względu na swe właściwości redukcji nacisku.

Więcej
na stronę