Pościele

Lista produktów producenta: Stolmis

Bogate wzornictwo i solidność wykonania to główne atuty naszych mebli. Technologia produkcji STOLMIS MEBLE oparta jest na najlepszych i sprawdzonych metodach rzemiosła stolarskiego.

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE


 Fabryka STOLMIS MEBLE powstała  w 1990 roku. Przedstawiamy swoim odbiorcom obszerną ofertę mebli do każdego pomieszczenia mieszkalnego oraz biurowego. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz wprowadzanie nowych technologii wykończenia i lakierowania powierzchni, Klient nasz otrzymuje produkt najwyższej jakości w umiarkowanej cenie. 


 WYSOKA JAKOŚĆ 


 Meble drewniane są cenione przede wszystkim ze względu na swą trwałość. Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna sosnowego oraz brzozowego pochodzącego wyłącznie z mazurskich lasów. Dobra jakość drewna w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz precyzyjnych kontroli jakości sprawia, że meble są niezwykle trwałe i zachowują swój elegancki wygląd przez długie lata użytkowania.


 NATURALNE SUROWCE


 Kładziemy duży nacisk na rozwiązania zgodne z naturą. Produkując meble drewniane wspieramy nowy trend, wyświadczając przy tym przysługę nie tylko naszej planecie, ale również sobie. Drewno to materiał naturalny, tworzy zdrowy klimat i ma pozytywny wpływ na samopoczucie. Ociepla wizerunek pomieszczenia i sprawia, że staje się bardziej przytulne. 


 ERGONOMIA


 Wszystkie wyroby STOLMIS MEBLE charakteryzują się dbałością zarówno o linię wzorniczą, jak i poprawność ergonomiczną. Już na etapie pomysłu i projektu dokładamy wszelkich starań, aby meble z naszych kolekcji dawały swobodę i elastyczność aranżacji przestrzeni o niemal dowolnej wielkości i kształcie. 


 ELEGANCJA


 Bez względu na to, czy zastanawiamy się nad wyposażeniem wnętrza domu, czy też biura, stawiamy dziś nie tylko na funkcjonalność ale również na atrakcyjność wizualną. Drewno jest zaliczane do materiałów, które prezentują się znakomicie bez względu na otoczenie, w którym się pojawia. Natomiast nasze oryginalne projekty dodatkowo uwidaczniają jego piękno. Dzięki naszym kolekcjom wnętrze staje się eleganckie i przyjemnie się w nim przebywa. Szeroka oferta STOLMIS MEBLE sprawia, że meble komponują się dobrze zarówno w pomieszczeniach reprezentatywnych i emanujących luksusem, jak i w pomieszczeniach, które tworzą przyjazną, domową atmosferę.

Więcej
na stronę