Pościele

Lista produktów producenta: Notte

Najwyższej jakości kołdra powstać może tylko i wyłącznie dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia, znajomości produktu oraz wysokich umiejętności szycia. Odchodząc od fabrycznych metod, nasze kołdry i poduszki szyjemy ręcznie w zakładzie położonym na górzystym południu Polski. Dzięki koncentracji na szczegółach oraz wieloletniej praktyce zapewnimy Ci najwyższy komfort snu.PRODUKTY RĘCZNIE
ROBIONE W POLSCE


Najwyższej jakości kołdra powstać może tylko i wyłącznie dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia, znajomości produktu oraz wysokich umiejętności szycia. Odchodząc od fabrycznych metod, nasze kołdry i poduszki szyjemy ręcznie w zakładzie położonym na górzystym południu Polski. Dzięki koncentracji na szczegółach oraz wieloletniej praktyce zapewnimy Ci najwyższy komfort snu.

POLSKI GĘSI PUCH


Wypełnienie naszych produktów stanowi polski, nowy, biały, gęsi puch własnej produkcji. Kluczowym aspektem naszej pracy jest zapewnienie najlepszego puchowego wypełnienia do naszych kołder i poduszek. Dlatego wszystkie produkty zakwalifikowane są do najbardziej restrykcyjnej klasy I, a czystość naszego puchu wynosi 1000 mm.


Co musisz wiedzieć o puchu:


Stopień sprężystości: Stosunek objętości do wagi puchu oraz jego zdolności do kompresowania się i rozprężania. Mierzona w jednostce cubic inch (cu. in.)


Norma puchu: JIS L1903: Najbardziej rygorystyczna, japońska norma mierzenia parametrów puchu.


Norma puchu: EN12934: Bardzo wysoka europejska norma mierzenia parametrów puchu.


Czystość: Stopień czystości wskazuje na brak domieszek innych elementów. 1000 mm to najwyższy, możliwy wskaźnik.Więcej